Gizlilik Politikası

Üniversitelio: Logomuz

Universitelio.Com ‘u ziyaret etmenizden son derece memnunuz. Bu huzur ve güven ortamının sürmesi için tüm ziyaretçilerimizin onayı zorunlu olan bazı kurallarımız mevcut.

Universitelio.Com ‘u çocuklar için uygun bir platformdur ve illegal hiçbir içerik bulunmamaktadır.

Universitelio.Com ‘da yapılan tüm yorumlardan yorumu yapan sorumludur ve tüm hukuki sorumlulukları kabul etmiş sayılır.

Universitelio.Com ‘da zaman gözetmeksizin özel reklam yapabiliriz veya reklam firmaları aracılığıyla reklam yayınlayabiliriz.

Universitelio.Com ‘u size daha iyi içerik sunmak için çerezlerinizi kullanabilir, yayın yaptırdığımız reklam firmaları da aynı şekilde çerezlerinize ulaşarak size daha uygun reklamlar sunmak için bu hakka sahiptir.

Universitelio.Com ‘da herhangi bir hukuksal, telif hakkı içeren bir makale, yazı veya herhangi bir içerik gördüğünüz takdirde “bilgi(at)universitelio.com” mail adresimizle iletişime geçiniz. 3 iş günü içerisinde talebinizle ilgili işlem gerek görülürse gerçekleştilir.

Universitelio.Com ‘da yayınlanan tüm öneri, içerik veya görseller bilgilendirme ve rehberlik amacı ile osym.gov.tr referans alınarak paylaşılmaktadır. Sitemizden öğrenerek faaliyete geçirdiğiniz hiçbir durumdan sorumlu tutulamayız.

 Dikkat: Universitelio.Com ‘u ne sebeple olursa olsun ziyaret eden tüm kişi ve kurumlar bu kuralları kabul etmiş sayılır.