2017 YGS Giriş Belgeleri Ne Zaman Yayınlanacak?

Haberler7 Ocak 2017
Orhan Yayla

Üniversitelio Editörü

2017 YGS Giriş Belgeleri Ne Zaman Yayınlanacak?

2017 YGS Sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak, Öğrenciler sınav giriş belgelerini ne zaman alabilecek. Sınav giriş belgeleri nerden alınacak? 

Her yıl yaklaşık olarak 2 milyon üniversite adayının giriş yaptığı YGS sınavına sayılı günler kaldı. Süre azaldıkça adayların heyecanı da artmaya başladı. Üniversite adaylarının aklında sınav ile ilgili bir çok soru var. Bu sorulardan bir tanesi de sınav giriş belgeleri. 2017 YGS’ye başvuru yapan adaylar artık sınav giriş belgelerinin yayınlanmasını bekliyor. 

2017 YGS sınavına girmek isteyen öğrenciler başvurularını yaptıktan sonra sınav giriş belgelerinin ne zaman açıklanacağını merak etmeye başladı. Biz de öğrencilerin bu merakını giderebilmek adına bu yazıyı hazırladık. Peki 2017 YGS Sınav giriş belgeleri ne zaman açıklanacak?

2017 YGS giriş belgelerinin ne zaman yayınlacağına dair net bir tarih bilgisi yok. Bu yüzden tahmini olarak söyleyebiliriz ki sınav giriş belgeleri sınav gününden yaklaşık olarak 10 gün önce yayınlanır. 

Sınav giriş belgeleri adayların adresine gönderilmez. Adaylar giriş belgelerinı erişime açıldıktan sonra ais.osym.gov.tr adresine girerek alabilirler.

Konu:

İlk Soru Hakkı Senin!

avatar
wpDiscuz