Ana sayfa Rehberlik 2017 YGS Konuları (Yeni Müfredat)

2017 YGS Konuları (Yeni Müfredat)

159
6

2016 yılı üniversite yerleştirmelerinden sonra 2017 yılı için yapılan müfredat değişikliğini yayınlıyoruz. Üniversitelio ekibi olarak YGS ve LYS konularında olan tüm müfredat değişikliklerini tek bir sayfada topladık.

2017 YGS konuları, ÖSYM ‘nin yeni müfredatına göre hazırlandı. 2016 ve öncesindeki YGS testlerine göre ciddi müfredat ve konu değişiklikleri mevcut. 2017 YGS testlerinin tüm konularını, konu dağılımlarına aşağıdaki linklerden erişebilirsiniz.

Güncelleme: Arkadaşlar yoğun sorularınız üzerine buraya not olarak tekrardan belirtmek istedik. Listelediğimiz konular kesinlikle ÖSYM tarafından yayınlanmamaktadır. Kaynağımız yayınevleridir.

Fakat ÖSYM yayınlamadı diye doğru değil anlamına gelmez. Yalan bilgilere/haberlere itibar etmeyiniz. Listelediğimiz konuların en az %90 ‘ı mutlaka çıkacak. Merak ettiğiniz bir soru varsa aşağıdan yorum atarak iletebilirsiniz.


PAYLAŞ

6 YORUMLAR

    • Merhaba Mert,

      Konular güncel müfredata göre düzenlenmiştir ve kaynak olarak yayınevlerini baz almaktayız. Elbette ÖSYM %100 olarak müfredatın aynısından sormakla yükümlü değil yani biz kesin olarak burada listelediğimiz tüm konulardan soru gelecek diyemiyoruz fakat emin ol %90 ‘ından gelecek en az.

    • Çalışmaya başlamalısın. Fazla değişiklik olmaz belki hiç olmaz, bu konulara gönül rahatlığıyla çalışabilirsin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here